9 Eylül 2007 Pazar

11. AGROTEK TARIM FUARI

İnternette zaman zaman görüşme yaptığımız Serkanla tanışma fırsatı bulduk.

Türkiye Merkez Bal üreticileri Birliği standı İstanbul Bal Üreticileri Birliği standını ve akvaryum arı kovanı
Yalçın SEZER, Merkez birlik başkanımız yücel bey, Merkez yönetim kurulu üyesi Ersan bey


Merkez Bal üreticileri Birliği standında ziyaretçiler bal tatma imkanını buldular

İstanbul Bal üreticileri standında Masallar ülkesi anaokulu öğrencileri bal üretimi ile iligli bilgileri akvaryum arı kovanında görsel olarak izleme imkanı buldular. Bal arılarının fizyolojik ve morfolojik yapısının farklılığını izleme imkanı bulan geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımıza görsel eğitim vermekten son derece memnunuz.
Bal arıları miniklerin ilgisini çok çekti.
Memnun kalan minikler standdan çok zor ayrıldılar, ayrılırken ağlayanları bile oldu.
İleride arıcı olacaklarını düşündüğüm miniklerden standı terk etmek istemeyenleri. Soldaki pembeli kız detaylı sorular bile sordu.


Mehmet TAŞAN Bakanlık Genel Müdürlerimizden ve Bal üreticileri merkez birliği yönetim kurulu üyeleri, Yalçın SEZER ve Genel Müdür ve daire başkanı bayan.
İstanbul Bal üreticileri Birliği Başkanı ve Merkez Yönetim Kurulu üyeleri Fuarda ve fuar sonrasında birliklerin durumu ve yapılacak çalışmalar noktasında fikir görüşmelerinde bulundular. Çalışmalar geleceğimiz olan nesillerin sağlıklı beslenmesinde, memleketimizin ekonomisinin güçlenmesinde son derece faydalı olacaktır.İstanbul Bal Üreticileri Birliği standında yetkili olarak bulunan ve bu çalışmalarda görevi

kendine borç olduğunu bildiren meşhur Güner KAYRAL ve kızı Melisa.

Geleceğimizin parlayan yıldızları minikler.


Hiç yorum yok: